Parafia Św. Elżbiety Węgierskiej w Trybszu
Strona Główna ˇ Nasza Patronka - św. Elżbieta Węgierska ˇ Nasz Patron - św. Antoni z Padwy ˇ Galeria ˇ Kolo nr 1 Trybsz w ChicagoWtorek, Listopad 20, 2018
Nasza Patronka - św. Elżbieta Węgierska
Nasz Patron - św. Antoni z Padwy
Historia i tradycje w Trybszu
Drewniany kościół z XVI w.
Porządek nabożeństw
Ofiary
Kolo nr 1 Trybsz w Chicago
RADA PARAFIALNA
O ŚLUBIE

Najnowszy Użytkownik: Paulina
Ostatnio online
Proboszcz 2 days
Rozalka 1 week
wojtas87pl46 weeks
Paulina105 weeks
Sylwester133 weeks
klojek144 weeks
przemyslaw185 weeks
Grzegorz189 weeks
JSKiernoziak199 weeks
hanka207 weeks
Analiza oglądalności witryny
Witamy serdecznie na stronie Parafii Św. Elżbiety Węgierskiej w Trybszu.

18 Listopada 2018
Odpust Parafialny
1. Za tydzień w uroczystość Chrystusa Króla przeżywać będziemy ostatnią niedzielę roku liturgicznego.
2. Sprzątanie kościoła Państwo: Gronka, Majerczak i Pawlica.
3. Modlitwa różańcowa: Róża Matki Boskiej Anielskiej.
4. Intencje mszalne.
5. Pragnę podziękować za udział w naszym odpuście: Najpierw O. Józefowi Szczecinie z Zakonu Ojców Redemptorystów za podjętą posługę celebrowania mszy św. i głoszenia Słowa Bożego. Na ręce Pani Dyrektor naszej szkoły – Pani Anny Stronczek składam podziękowanie wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom za to, że święto szkoły przeżywają zawsze w łączności z naszą parafią a swoją obecność podkreślają pięknymi strojami i śpiewem. Bóg zapłać całej asyście procesyjnej – paniom, które niosły świece, panom od baldachimu, naszej straży pożarnej. Dziękuję za wykonaną pracę wyznaczonym rodzinom, które sprzątając i zamawiając kwiaty przygotowały kościół na dzisiejszą uroczystość. I wreszcie dziękuję wdowom i Elżbietom za ufundowanie kwiatów. Wszystkim Solenizantkom oraz tym którym dla których św. Elżbieta jest tak bardzo bliska wraz z obecnymi kapłanami życzymy dużo zdrowia, bł. Bożego i opieki św. Patronki. Niech to patronalne święto będzie przeżywane również w waszych domach wśród dobrej i radosnej atmosfery. Niech Pan Bóg wszystkim błogosławi a św. Elżbieta Węgierska niech będzie niezawodną orędowniczką u Pana Boga.

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zegar i Kalendarz
Dzień