Intencje Mszy św.
Dodane przez Proboszcz dnia
INTENCJE MSZALNE

Rozszerzona zawartość newsa

Poniedziałek 9.3.
18:00 – +Jan Piątek – 2 r.śm.

Wtorek 10.3.
18:00 – +Wojciech i Katarzyna Biziak, syn Paweł i Franciszek

Środa 11.3.
18:00 – +Elena Rabiańska

Czwartek 12.3.
18:00 – +Ilona i Andrzej Pietraszek i syn Józef

Piątek 13.3.
8:30 – Dziękczynna Panu Bogu, za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, o dalszą opiekę Pana Jezusa, Matki Bożej i św. Józefa dla całej rodziny Modłów i Wróblów
18:00 – +Maria i Andrzej Rabiańscy

Sobota 14.3.
18:00 – +Jakub Wadowski i Józef Gronka

Niedziela 15.3.
8:00 – +Jakub i Emil Pluta i ich rodzice

11:00 – Za parafian

Poniedziałek 16.03.
18:00 - +Józef i Maria Gronka i ich rodzice

Wtorek 17:03.
18:00 – (1) +Andrzej i Małgorzata Bizub i ich wnuk Andrzej
(2) +Józef Sołtys – od Franciszka i Katarzyny Pawlica z rodziną

Środa 18:03.
18:00 – (1) +Maria i Andrzej Rabiańscy i ich rodzice
(2) +Julia Domian – od c. Heleny

Czwartek 19.03.
18:00 – (1) +Józef Gronka i jego rodzice
(2) +Maria Tomeczkowicz – od wnuka Marcina

Piątek 20.03.
8:30 – (1) +Małgorzata i Walenty Wadowscy
(2) +Franciszek Modła – od brata z rodziną
18:00 - +Józef Pawlica

Sobota 21.03.
18:00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 22.03.
8:00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo w rodzinie Anny i Gejzy Pietraszek
11:00 – Za parafian

Poniedziałek 23.3.
18:00 – (1) +Julia i Franciszek Biziak
(2) +Weronika Kiernoziak – od s. Anny

Wtorek 24.3.
18:00 – (1) +Anna Biziak, Maria Kondrać, mąż Jan oraz syn Jan
(2) +Andrzej Łojek – od r. Ustupskich z Leśnicy

Środa 25.3.
18:00 – (1) - O błog. Boże, opiekę Matki Bożej w rodzinie Olgi i Wincentego Rabiańskich
(2) +Elżbieta Biziak – od Krystyny i Mariusza Maryniarczyk

Czwartek 26.3.
18:00 – +Józef Pawlica i syn Lesław

Piątek 27.3.
8:30 – +Maria i Walenty Waksmańscy
18:00 – +Walenty Tomeczkowicz i rodzice Franciszek i Anny

Sobota 28.3.
18:00 – +Jan Pawlica

Niedziela 29.3.
8:00 – +Sylwester Błazoń – 2 r.śm.

11:00 – Za parafian

Poniedziałek 30.3.
18:00 – (1) +Jan Pawlica – 3 r.śm.
(2) +Jakub Bizub – 11 r.śm.

Wtorek 31.3.
18:00 – (1) +Wojciech i Anna Pluta
(2) +Julia i Walenty Pawlica i syn Józef – od c. Marii z rodziną

Środa 1.4.
18:00 – (1) - Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla r. Pawliców
(2) +Jakub Łapszański – 4 r.śm.

Czwartek 2.4.
18:00 – (1) +Piotr Pietraszek
(2) +Jakub Wadowski

Piątek 3.4.
8:30 – (1) +Paweł Modła i jego rodzice
(2) +Emil Pietraszek, syn Piotr Pietraszek w 4 r.śm.

18:00 – (1) +Józef Witek i żona Helena

Sobota 4.4.
18:00 – (1) – O bł. Boże i potrzebne łaski w rodzinie Beaty i Józefa Budziszowskich

Niedziela 5.4.
8:00 – +Helena Waksmańska i jej rodzice

11:00 – Za parafian