Ogłoszenia
Dodane przez Proboszcz dnia
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Rozszerzona zawartość newsa

Ogłoszenia Duszpasterskie
5 sierpnia 2018
18 Niedziela Zwykła
1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja powszechna: Aby wielkie wybory ekonomiczne i polityczne chroniły rodziny jako skarb ludzkości.
2. Jutro będziemy świętować tajemnicę Przemienienia Pańskiego. Msza św. odpustowa odprawiona będzie o g. 11:00.
3. Modlitwa różańcowa: Róża Matki Boskiej Fatimskiej.
4. Sprzątanie kościoła Państwo: Bittmar, Łojek i Łojek.
5. Intencje mszalne.
6. Ogłoszenie z Gminy: W najbliższy czwartek i piątek tj. 9 i 10 sierpnia przez teren Gminy Łapsze Niżne odbywać się będzie wyścig kolarski - 75.Tour de Pologne. W tym roku wyścig odbywa się pod hasłem: „Narodowy Wyścig Niepodległości”. Trasa prowadzi między innymi przez miejscowość Łapszanka, Łapsze Wyżne i Trybsz. Dlatego na tych będą utrudnienia w ruchu w godzinach popołudniowych. W czwartek między 16.00 a 19.00 oraz w piątek między 15.00 a 18.00. Dodatkowo w piątek przed południem tą samą trasą wyruszy wyścig kolarski amatorów (1 okrążenie). Szczegóły wraz z dokładnymi godzinami przejazdów znajdują się na stronie internetowej gminy i na tablicach ogłoszeń. Ruch drogowy będzie regulowany przez odpowiednie służby. Organizatorzy przepraszając za utrudnienia i zapraszając do licznego dopingu, proszą o ograniczenie ruchu pojazdów na trasie wyścigu, zamknięcie psów i inwentarza domowego.
7. Dyrektor Gminnego Żłobka „Przystanek Maluszka” w Niedzicy informuje, iż od 1 do 10 sierpnia br. trwa rekrutacja. Wszelkie informacje można uzyskać na stronie internetowej lub w budynku żłobka.